Natec Vertical Mouse, Crake 2, Wireless, 2400 DPI, Black
- TootjadNatec
- Mudel: NMY-2048
- Saadavus: 5
-
17€
Natec Vertical Mouse, Crake 2, Wireless, 2400 DPI, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 112.00 mm |
| Brutokaal | 0.16 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 69.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 84.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantija | 24 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.11 kg |
| Paber/Papp | 40.00 g |
| Palette Qty | 1331 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.05 kg |
| TI kaal (kg) | 0.01 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: natec vertical mouse, crake 2, wireless, 2400 dpi, black, nmy-2048, natec, hiired

